oferta
oferta

Od 12 lat zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją mebli kuchennych, łazienkowych oraz szaf w zabudowie. Meble kuchenne możemy podzielić na nowoczesne i stylowe.

W naszej ofercie posiadamy ponad kilkadziesiąt wzorów szafek ale wykonujemy również niestandardowe zamówienia.

Do produkowania naszych mebli wykorzystujemy takie surowce jak: wykorzystujemy takie surowce jak: płyty laminowane , lakierowane , MDF, blaty firm: KRONOSPAN, SWISS KRONO, EGGER. Aby wszystko było trwałe na długie lata korzystamy z najlepszych podzespołów takich firm jak BLUM, HETTICH, PEKA.

Każde zamówienie to dla nas nowe wyzwanie, staramy się podchodzić do niego indywidualnie starając się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Naszą pracę dzielimy na trzy etapy:

Pierwszy etap to pomiar. Przyjedziemy do Klienta oraz wymierzymy pomieszczenie tak aby zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie.

Drugi etap i zarazem najważniejszy to przygotowanie projektu Państwa przyszłej kuchni. Gwarantujemy nowoczesne pomysły, ciekawe rozwiązania, modną kolorystykę pasującą do Państwa wnętrza.

Ostatni etap to montaż. Nasi monterzy to ludzie z bogatym wieloletnim doświadczeniem. Szybko i profesjonalnie zamontują Państwa nową kuchnię zostawiając po sobie porządek.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

OSTATNIE REALIZACJE
zobacz więcej